Kurs Uzupełniający Opiekuna w Żłobku

Nowoczesna szkoła policealna znajdująca się w ścisłym
centrum Katowic specjalizująca się w nauczaniu
kierunków medycznych. Uczymy zawodów, które są niezwykle potrzebne w sektorze medycznym. Nasza szkoła medyczna jest dla wszystkich osób, które posiadają wykształcenie średnie i mają chęć poprzez swoją prace pomagać innym.

U nas zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, ponad 50 % zajęć odbywa się w profesjonalnych pracowniach zawodowych. Nauka jest bezpłatna przez cały okres kształcenia!

szkoła medyczna
Opiekun w żłobku kurs uzupełniający

Kim jest Opiekun
w Żłobku lub Klubie dziecięcym ?

Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym to profesjonalista, który zapewnia wsparcie i opiekę dzieciom w wieku przedszkolnym lub młodszym, podczas gdy ich opiekunowie są zajęci innymi obowiązkami. Ich zadania obejmują organizowanie zabaw, zajęć dydaktycznych i rekreacyjnych, dbanie o bezpieczeństwo oraz potrzeby dzieci, jak również wspieranie ich rozwoju emocjonalnego, społecznego i fizycznego. 

Informacje o Kursie uzupełniającym Opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym

+01

Czas trwania

80 godzin

+02

Forma kształcenia

Zaocznie, dziennie, wieczorowo, Grupy: 3-5 osób

+03

Termin

Termin ustalany indywidualnie

Dokumenty potrzebne do zapisu:

Świadectwo ukończenia szkoły średniej ( oryginał) – NIE WYMAGAMY MATURY !

Czego nauczysz się w trakcie kursu?

 • Kompetencji opiekuna dziecka.
 • Rozwoju dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa.
 • Psychopedagogicznych podstaw rozwoju jednostki.
 • Stymulowania wszechstronnego rozwoju dziecka.
 • 80 godzin praktyki zawodowej w żłobku (zajęcia w tygodniu).

Czym zajmuje się Opiekun
w Żłobku lub Klubie dziecięcym ?

Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym https://www.szkolamedyczna.com.pl/ zajmuje się szerokim spektrum obowiązków związanych z opieką i wsparciem dzieci w wieku przedszkolnym lub młodszym. Ich główne zadania to zapewnienie bezpiecznego i komfortowego środowiska dla dzieci, planowanie i prowadzenie różnorodnych zabaw, zajęć dydaktycznych i sportowych, wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego.
Kurs na opiekuna w żłobku uzupełniający

Perspektywy zatrudnienia Opiekuna
w Żłobku lub Klubie dziecięcym:

01

Żłobek

02

Klub dziecięcy

Dlaczego Proedukacja?

Wysoki poziom jakości kształcenia osób dorosłych
Praca w małych grupach
Kadra pedagogiczna składająca się z praktyków w swojej dziedzinie

Zapewniamy bezpłatnie wszystkie materiały dydaktyczne do praktycznej nauki zawodu

Posiadamy własne pracownie dydaktyczne, które na bieżąco doposażamy

Słuchacze Proedukacji osiągają wysokie wyniki podczas egzaminów zawodowych

Wszystkie zajęcia są w ścisłym centrum Katowic, co zapewnia łatwy dojazd komunikacją miejską z ościennych miast

Terminy zjazdów ustalamy z góry na cały semestr, co jest istotne dla osób pracujących

Zajęcia rozpoczynają się dwa razy w roku we wrześniu i w lutym

W krótkim czasie zdobywasz zawód i Państwowy Dyplom, możesz to zrobić już w 10 miesięcyPamiętaj, że wybór szkoły policealnej spośród wielu istniejących to ważny wybór, decyzja zaważy na Twojej przyszłości zawodowej. Przed podjęciem nauki sprawdź jak wyglądają zajęcia, jaką kadrę zatrudniają, czy plan lekcji jest ustalany na cały semestr z góry, czy pracownie dydaktyczne są dobrze wyposażone.

Wybierając dla siebie kierunek swojej ścieżki zawodowej musisz wziąć pod uwagę swoje zainteresowania i predyspozycje. Tylko praca, która będzie Twoją pasją sprawi, że będziesz czuł się w życiu spełniony.

Cennik

Szkolenie grupowe

Wycena indywidualna

 • kameralne grupy szkoleniowe
 • duża ilość zajęć praktycznych
 • dedykowany skrypt szkoleniowy
Szkolenie indywidualne

Wycena indywidualna

 • kameralne grupy szkoleniowe
 • duża ilość zajęć praktycznych
 • dedykowany skrypt szkoleniowy
 • Indywidualny kurs dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających

Podnieś swoje kwalifikacje. Zapisz się do szkoły medycznej już dzisiaj!

Zespół rejestratorek medycznych

Zalety pracy jako Opiekun

w Żłobku lub Klubie dziecięcym

Kurs uzupełniający dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym to profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy w obszarze opieki nad najmłodszymi dziećmi. Zaprojektowany, aby dostarczyć kompleksowej wiedzy i praktycznych umiejętności, kurs ten skierowany jest do osób zainteresowanych pełnieniem roli opiekuna w placówkach opieki nad małymi dziećmi, takich jak żłobki czy kluby dziecięce.

Opiekun w jlubie dziecięcym kurs

Galeria kursu Opiekun
w Żłobku lub Klubie dziecięcym

Dlaczego warto nam zaufać?

Wszystkie nasze kursy i szkolenia realizowane są w oparciu o wysokie standardy jakości.
Nasza instytucja przechodzi rygorystyczne audyty raz w roku by utrzymać wysoki standard usług.
SUS 2.0 jest standardem certyfikowanym, jego spełnienie potwierdza audyt przeprowadzony przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie, specjalizującą się w audytach systemów zarządzania – DEKRA Certification. 

Certyfikat potwierdzający spełnianie standardu jest wydawany przez renomowaną jednostkę akredytującą rozpoznawaną w całej Europie.

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych PIFS SUS 2.0 to unikatowe rozwiązanie na polskim rynku

Nr. naszego Certyfikatu DEKRA/SUS/000182/2

Certyfikaty kursu rejestratorki medycznej
Szkoła medyczna

ProEdukacja to szkoła dla dorosłych, która na rynku edukacyjnym funkcjonuje od 2011 r. Swoją ofertę kierujemy do osób posiadających wykształcenie średnie (nie wymagamy matury). Nie jesteśmy szkołą sieciową jak większość szkół w Katowicach, dlatego też nasza praca i organizacja kształcenia skupiona jest na jednym oddziale, któremu poświęcamy uwagę w 100 %. W naszej szkole znajduje się wiele ciekawych i różnorodnych kierunków kształcenia. U nas można uzupełnić wykształcenie, zdobyć nowy zawód, a także rozwinąć swoje hobby i zainteresowania. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej oraz pozytywną opinię Śląskiego Kuratora Oświaty.

10+ Kierunków
100% Wiedzy i praktyki
200+ Godzin pracy
Co nas wyróżnia?


ProEdukacja - to zespół szkół dla dorosłych, posiadających uprawnienia szkół publicznych, zarejestrowanych w ewidencji szkół prowadzonej przez Prezydenta Miasta. Prowadzimy kształcenie zawodowe i specjalistyczne. Każdy znajdzie u nas odpowiednią szkołę dla siebie.

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe, zdobądź poszukiwany na rynku pracy zawód, zapisz się do ProEdukacji, nauka z nami to przyjemność, zapewniamy:

wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną
bardzo dobrą organizację pracy szkoły
zajęcia w ścisłym centrum miasta
przyjazną atmosferę

Zobacz zdjęcia z naszej szkoły medycznej

Szkoła medyczna
Szkoła medyczna
Szkoła medyczna
Szkoła medyczna
Szkoła medyczna
Szkoła medyczna
Szkoła medyczna
Szkoła medyczna

Pytania i odpowiedzi

Nasza oferta obejmuje kierunki takie jak: Higienistka Stomatologiczna, Asystentka Stomatologiczna, Opiekun Medyczny, Technik Masażysta, Terapeuta Zajęciowy, Technik Sterylizacji Medycznej oraz kursy: kurs asystent rodziny online, Kurs rejestratorka medyczna, Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym - kurs uzupełniający, Kurs opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym, Kurs opiekun osób starszych i niepełnosprawnych z modułem języka niemieckiego oraz Kurs kinesiotapingu.

Aby zapisać się do naszej szkoły lub na jeden z naszych kierunków nie musisz niczego wiedzieć ani potrafić. Wystarczy, że będziesz głodny(-a) wiedzy :)

Tak, po ukończeniu nauki w szkole medycznej otrzymasz świadectwo ukończenia szkoły, po zdanym egzaminie zawodowym certyfikat, i dyplom zawodowy, po ukończeniu kursu.

Aby ukończyć szkołę konieczne jest odbycie praktyk zawodowych. Czas ich trwania różni w zależności od kierunku. Ponadto połowa zajęć organizowanych przez szkołę to zajęcia praktyczne.

Oferujemy kursy zarówno w trybie stacjonarnym, jak i online, aby dostosować się do potrzeb naszych uczestników.

Perspektywy zatrudnienia po ukończeniu kursu lub kierunku w naszej szkole medycznej są bardzo różne. Na przykład, absolwenci naszych kursów znaleźli zatrudnienie w placówkach medycznych, salonach masażu, żłobkach, klubach dziecięcych oraz innych instytucjach opieki zdrowotnej.

Czas trwania kursów zależy od ich rodzaju i zakresu, ale zazwyczaj wahają się od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Tak, po ukończeniu kursu istnieje możliwość kontynuowania nauki na bardziej zaawansowanych szczeblach edukacji w danej dziedzinie.

© Copyright 2024 Extraseo. All Rights Reserved.

Zadzwoń teraz 535 888 536